Tiskopisy

- Tiskopisy určené pro výpočetní techniku zahrnují rozsáhlou řadu produktů. Základní varianty těchto tiskopisů dělíme dle způsobu zpracování dat na 3 skupiny:

1. skupinu tvoří nekonečné tiskopisy, tiskopisy s vodící perforací, s podélnou perforací pro odtržení vodící perforace, jednosložkové (bezkopiové) tiskopisy z ofsetových, laserových či OCR papírů, vícesložkové (vícekopiové) tiskopisy z přímopropisujících papírů NCR spojené mechanicky nebo páskou, skládané tiskopisy nebo v roli o průměru až 130 cm

2. skupinou jsou složkové tiskopisy Snap-out , ty jsou vyráběny jako jednotlivé bloky spojené lepením v hlavě nebo bočně

3. skupinou jsou také tiskopisy jako volné listy v metrickém měřítku (DIN) A3,A4, A5,A6 určené pro zpracování v laserových tiskárnách popř. OCR papíry pro optické čtení ( hlavně složenky )

Dle požadavku zákazníka můžeme vyrobit tiskopis v atypickém formátu, se speciálním číslováním, s ochrannými prvky proti zneužití např.kopírování, který bude opatřený kartou typu vizitka, věrnostní karta atd.
Díky moderním technologickým výrobním postupům můžeme garantovat vždy perfektní výsledky při tisku tiskopisů.