Tiskopisy

- Tiskopisy určené pro výpočetní techniku zahrnují rozsáhlou řadu produktů. Základní varianty těchto tiskopisů dělíme dle způsobu zpracování dat na 3 skupiny:

1. skupinu tvoří nekonečné tiskopisy, tiskopisy s vodící perforací, s podélnou perforací pro odtržení vodící perforace, jednosložkové (bezkopiové) tiskopisy z ofsetových, laserových či OCR papírů, vícesložkové (vícekopiové) tiskopisy z přímopropisujících papírů NCR spojené mechanicky nebo páskou, skládané tiskopisy nebo v roli o průměru až 130 cm

2. skupinou jsou složkové tiskopisy Snap-out , ty jsou vyráběny jako jednotlivé bloky spojené lepením v hlavě nebo bočně

3. skupinou jsou také tiskopisy jako volné listy v metrickém měřítku (DIN) A3,A4, A5,A6 určené pro zpracování v laserových tiskárnách popř. OCR papíry pro optické čtení ( hlavně složenky )

Dle požadavku zákazníka můžeme vyrobit tiskopis v atypickém formátu, se speciálním číslováním, s ochrannými prvky proti zneužití např.kopírování, který bude opatřený kartou typu vizitka, věrnostní karta atd.
Díky moderním technologickým výrobním postupům můžeme garantovat vždy perfektní výsledky při tisku tiskopisů.

Vybudujeme vaši firemní image.

Náš úspěch spočívá ve schopnosti dodávat výrobky v požadované kvalitě. Pro své zákazníky jsme partnerem v průběhu realizace celé zakázky – od konzultace při samotném grafickém zpracování na počátku až po vlastní distribuci ve stanoveném termínu na místo určen.


Petr Martínek - PM Servis : kontakty

Sídlo firmy:

Kněžská 274
Nová Ves
280 02
 


Kancelář
Kutnohorská 821
280 00 Kolín
fax/tel: 321 728 591
e-mail: info@pmservis.com
IČ   : 69639426
DIČ: CZ 7004270790
Kontaktní osoby    
Petr Martínek  - tel.: 604 610 904
e-mail: petr.martinek@pmservis.com
  Dana Peroutková - tel.: 731 157 329
dana.peroutkova@pmservis.com